Dybalaya yüklü kontrat yolda!

0
94

Paulo Dybala, Avrupa’nın önde gelen kulüplerin listesine girdi; ancak kulübü Juventus, O’nu takımda tutmak için aka bir mali fedekarlığa hazır…

İtalya Ligi’nde bu sezon üst üste 7. şampiyonluk kovalayan Juventus makinasının en önemli dişlilerinden biri olarak Paul Dybala ön plana çıkıyor. Bu sezon performansını bir üst basamağa çıkaran Arjantinli oyuncu, Avrupa’nın önde gelen takımlarının listesine girdi. Juventus ise dünyanın en aka yıldızlarından birisi olması beklenen 23 yaşındaki oyuncuyu kadrosunda tutmakta kararlı.

Geride kalan 7 maçta 10 gole imza atan Dybala’nın durumuyla ilgili konuşan Juventus Yönetim Kurulu Başkanı Giuseppe Marotta, oyuncuya yüklü bir kontrat sunmaya hazırlandıklarını söyledi.

Nisan ayında 2022’ye kadar yeni bir sözleşme imzalayan Dybala’nın durumuyla ilgili La Stampa gazetesine açıklamalar yapan Marotta, “O’nun bir fiyatı yok; çünkü O’nu satmayacağız” dedi.

Her zaman oyuncunun kaderinin kendi elinde olduğunu söylediğini kaydeden Moratta, “Paulo, yaşam boyunca bu kulüpte kalmak istediğini söyledi. Bu demektir ki onu burada tutmak için aka bir mali fedekarlıkta bulunacağız” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin