Bursalı İŞ ADAMI Burhan ATALAY OĞLUNU EVLENDİRDİ

0
68

İş ve Cemiyet Hayatını Buluşturan Düğün

İstanbul,Bursa iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri, iş insanı Burhan Atalay’ın oğlu Taylan Atalay ile Pelin Cabi çiftinin düğününde bir araya geldi. Gecede,Dünya Kuran Okuma Birincisi Alpcan Çelik, Ünlü Şair Uğur Arslan, THM sanatcısı Ahmet Gültekin, Ünlü şarkıcı Mehmet Çevik de sahneye çıktı.

İstanbul Elite World Europe Hotel’de düzenlenen Taylan Atalay ile Pelin Cabi’nin düğünü, iş, sanat, spor ve siyaset dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getirdi. Gıda sektörünün önde gelen iş insanları arasında yer alan Burhan Atalay’ın oğlu Taylan Atalay ve Pelin Cabi çiftinin düğünleri, renkli görüntülere sahne oldu. Geceye katılan davetliler giyim tarzlarıyla dikkat çekti. Farklı model ve renklerde abiyeleriyle dikkat çeken kadınlar şıklık ve güzellik yarışına girdi.

9 ŞAHİTLİ NİKAH

Yaklaşık 500 davetlinin katıldığı, düğünde iş, sanat, spor ve siyaset dünyasının önde gelenleri çiftin mutlu gününde şahitlik yaptı.

UĞUR ARSLAN ve MEHMET ÇEVİK’DEN MUHTEŞEM SAHNE

Düğünde sahneye çıkan Ünlü Şair Uğur Arslan, en az üç çocuk sözü aldı.Düğünün ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan Mehmet Çevik, programı boyunca nostalji, rüzgarı estirdi. Davetliler düğün sonrası ‘after parti’ ile eğlenceye devam etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin