Benimle Kapışmaya Hazır Mısın?

0
59
metin2 pvp

90 lı yıllar, bilgisayar oyunlarının piyasaya girişi ile farklı bir düzen almıştır. 2D oyunlar yerini 3D oyunlara bıraktığı 90 lı yılların sonlarına doğru değişen oyun piyasası, farklı oyun türlerini doğurdu. Strateji, dövüş, spor, savaş oyunları derken, yapay zekaya karşı oynanan oyunların sayısı hızla arttı. Bilgisayar mantığına meydan okuyarak geliştirilen strateji oyunları ile çığır açan bir pazar ortaya çıktı.

Farklı Oyuncuların Buluşması

Forum Metin2Yapay zekaya karşı oyunların aynı mantığa sahip olması ve geliştirilmiş bir stratejiye ihtiyaç duyan oyun meraklıları, aynı dönemde farklı oyuncularla karşılıklı oyun oynama yolunu aradılar. Pvp serverler içeren oyuncu sistemi, oyuncunun oyuncuya karşı oyun oynaması için kurulu sanal bir oda olarak hafızalara kazındı. Önceleri aynı oyun konsolu üzerinden en fazla 2 kişi oynanan oyunlar, yerini 16 kişiye kadar olan gruplara bıraktı. Farklı bilgisayarları, kablolu bağlantı ile birbirine bağlayan internet kafeler, verdikleri oyun hizmeti ile tüm diğer hizmetleri sollayarak yeni bir oyun akımı ortaya koydular. Sonrasında pvp serverler ile, internet bağlantısı üzerinden çoklu oyuncu seçeneği ile dünya üzerinde farklı oyuncularla çeşitli oyunlar oynanmaya başlandı. Bu gelişim 2008 yılından itibaren tavan yaparak günümüze kadar ulaştı.

Yatırımlar Da Arttı

Pvp serverler, oyuncuların gönül verdikleri oyunlardaki karakterlere zaman ve paralarını harcamalarına tanık olurken bilerek sektörü de geliştirdiler. Birbirlerine meydan okuyarak oynanan oyunlarda, üstünlük savaşları başladı, hırsları ve rekabetçi karakterleri ile oyunlara yatırılan parayı da katladı.

Metin2 pvp serverler, online oyun tavsiyeleri ve daha fazlası içinwww.forummetin2.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin